Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Centro Arabba Type 2 - 4-7 personen

Eenvoudige, maar zeer goed gelegen appartementen in het centrum van het gezellige en authentieke Arabba. Op ca. 150 meter afstand is de stoeltjeslift 'Burz' te vinden, deze brengt je rechtstreeks op de Sella Ronda. Bij deze stoeltjeslift is ook een skischool te vinden. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Omdat de appartementen midden in het centrum gelegen zijn, zijn er voldoende winkeltjes en restaurants in de nabije omgeving aanwezig. De appartementen beschikken ieder over een eigen skilocker en één parkeerplaats in de parkeergarage. Door middel van een internet-USB stick is het mogelijk internet te verkrijgen in het appartement (op aanvraag, tegen betaling). De receptie is op zaterdag geopend tot 19.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie de prijs en beschikbaarheid pagina)

Vanaf € 1.795,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Excalibur 3

Excalibur 3
Villaexpert.nl

Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs..

Vanaf € 1.652,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Casa Mulaz - 4 personen

Appartement Casa Mulaz - 4 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Casa Mulaz is gelegen in een rustige, maar centrale wijk van Falcade. Het heeft een zonnige ligging. Op ongeveer 5 minuten rijden is de skilift gelegen, er stopt een skibus op ca. 100 meter. Het centrum van Falcade ligt op ca. 200 meter afstand. In het complex is een skiberging en een lift aanwezig. Verder is er parkeergelegenheid aanwezig.

Corelli

Corelli
Villaexpert.nl

Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.

Appartement Principe Marmolada - 4-6 personen

Appartement Principe Marmolada - 4-6 personen
Chalet.nl

Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.

Fieno

Fieno
Villaexpert.nl

Vier aangename appartementen met zwembad, onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.