Appartement Kalvarienberg Bergblick - 10-12 personen
Appartementen Kalvarienberg liggen in het centrum van Ladis op ongeveer 900 meter van de cabinelift Sonnenbahn en de Ladisabfahrt. De cabinelift brengt je naar het begin van het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis met meer dan 200 km aan pistes. Er zijn diverse wintersportactiviteiten mogelijk in het skigebied zoals de Skyswing. Vanaf ca. 300 meter zijn diverse voorzieningen te vinden in het centrum van Ladis zoals een supermarkt, winkels en een aantal restaurants en bars. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Je kan gebruik maken van de skiberging bij Sport Loisl, naast de cabinelift. Er is een parkeerplaats voor het chalet beschikbaar. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IVb - 8-12 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Bauernhaus Wilhelm - 14-16 personen
Bauernhaus Wilhelm is een ruim 16-persoons chalet, gelegen op een rustige locatie bij het dorpje Längenfeld. Längenfeld is centraal gelegen in het Ötztal, tussen het plaatsje Ötz (gelegen op ca. 12 km afstand) en het bekende skidorp Sölden (gelegen op ca. 16 km afstand). Beide dorpen beschikken over een eigen skigebied, met afwisselende pistes voor zowel beginnende als ervaren skiërs. De skibus, die op ca. 400 meter afstand van Bauernhaus Wilhelm vertrekt, brengt je naar de skilift. In het centrum van Längenfeld, dat op ca. 1,8 km afstand van Bauernhaus Wilhelm gelegen is, vind je een aantal skischolen, kinderopvang en allerlei voorzieningen zoals supermarkten, winkeltjes, restaurants en bars. Ook vind je op ongeveer 2 km afstand het uitgebreide wellnesscentrum Aqua Dome, waar je heerlijk kunt ontspannen na een actieve dag skiën. Voor een bruisende après-ski kun je het beste uitwijken naar het populaire Sölden. Het chalet is van oorsprong een boerderij, die ruim is opgezet en een gemoedelijke en eenvoudig inrichting heeft. Het beschikt o.a. over een open haard en een skiberging. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij Bauernhaus Wilhelm.
Vanaf € 2.600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kaiser Franz Josef Hütte - 6-8 personen
Vier geschakelde chalets (allen geschikt voor 8 personen), die naast de Holzalm-pisteafdaling in Hochfügen zijn gelegen. De chalets zijn aan de buitenkant met veel hout bewerkt en binnen in Tirolerstijl ingericht. Je kunt tot ca. 50 meter van de chalets met de auto komen, parkeren kan op ca. 150 meter (per chalet beschik je over twee parkeerplaatsen). Naast de chalets is de gezellige Aarwirthütte met zonneterras gelegen, deze is alleen in de winterperiode geopend. Hier kunnen vele Tiroler specialiteiten gegeten worden. Op ongeveer 5 minuten lopen bevindt zich een kleine kiosk waar drankjes te koop zijn. Voor een grote supermarkt moet je ongeveer 10 km (15 minuten) rijden. Bij het restaurant dat in de nabijheid van de chalets is gelegen kun je brood bestellen voor het ontbijt. Het skigebied is zeer sneeuwzeker (2500 m) en sinds een paar jaar verbonden met dat van Hochzillertal. Hierdoor is een prachtig en gevarieerd skigebied ontstaan.
Vanaf € 3.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Landhof Type 4 - 6-8 personen
Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.
Vanaf € 2.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Bramberg Penthouse Type 3b - 6-10 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
