Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Almwelt Austria Jägerin - 4 personen

Almwelt Austria is een vakantiedorpje op zich en ligt op 1200 meter hoogte. Het bevindt zich direct op de piste dus je stapt zo op de ski's naar de Reiteralm I stoeltjeslift en Hochwurzen I cabinelift. De skibus stopt vrijwel voor de deur. Zowel bij het dalstation als bij het bergstation van de Reiteralm Silver Jet bevindt zich een skischool. Het centrum van Schladming met bars, winkels en restaurants is op ca. 10 km afstand te vinden. Almwelt bestaat uit verschillende chalets en een hoofdgebouw met restaurant, receptie, speelkamer en bar met zonneterras. Ook is er een grote spa (tegen betaling) met o.a. sauna's, stoombad, infraroodcabine, relaxruimte, speciale douches, massage en solarium. Verder is er een grote après-ski hut, deze bevindt zich aan de rand van het dorp, direct aan de piste. Ter plaatse is het mogelijk om tegen betaling ontbijt, diner of halfpension te boeken.

Vanaf € 2.790,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen

Chalet-appartement Sabine - 2-4 personen
Chalet.nl

Het comfortabele chalet-appartement Sabine is op korte afstand van de piste gelegen (ca. 200 meter). Het chalet bevindt zich bij de entree van Königsleiten, waardoor het een rustige, maar toch centrale ligging heeft. Het centrum van Königsleiten, met o.a. diverse restaurants, bars, winkeltjes en supermarkt bevindt zich op loopafstand. De Märchenwald lift ligt op slechts 300 meter afstand van chalet-appartement Sabine en bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om terug te skiën tot aan het chalet. Chalet-appartement Sabine is in zomer 2011 compleet gerenoveerd en beschikt over 4 appartementen. Het chalet is van binnen comfortabel en sfeervol ingericht. Alle appartementen hebben een groot balkon met tuinmeubilair en een internetverbinding (Wi-Fi). Verder is er een gezamenlijke wasruimte (tegen betaling) met wasmachine en droger en er is een skiberging met schoenendroger aanwezig. Ligging op plattegrond: C6, nr. 2 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen

Appartement Erzherzog Johann - 4-6 personen
Chalet.nl

Erzherzog Johann ligt aan de dalafdaling van Rohrmoos naar Schladming met directe aansluiting op de stoeltjeslift Hochwurzen en de Goldenjet Planai. De skibus stopt voor de deur. Het centrum van Schladming, met vele winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden is op ca. 1,5 km afstand. De appartementen bevinden zich in het Aparthotel Erzherzog Johann met receptie, lift, restaurant, bar en parkeerplaatsen. De appartementen beschikken over Wi-Fi internetverbinding. Er is een mooie wellness met o.a. sauna, infraroodcabine, warmtebanken, speciale douches en relaxruimte met panorama. Tegen betaling is een massage mogelijk. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en een speciale ruimte om je skikleding te drogen. Parkeerplaatsen vind je voor de deur van het Aparthotel.

Vanaf € 1.790,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Dornauer 14 - 9-11 personen

Appartement Dornauer 14 - 9-11 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Dornauer heeft een rustige ligging aan de rand van het dorp Fügen. Het familie skigebied van Fügen bereik je met de cabinelift 'Spieljochbahn', deze is gelegen op ca. 2,6 km afstand van de appartementen. Aan het einde van de lift heb je verschillende rode pistes en één blauwe piste tot je beschikking. Vanaf dit punt kun je tevens met de 'Onkeljochlift' naar de top van de Onkeljoch op 2050 meter hoogte. De skibushalte bevindt zich op ca. 100 meter afstand van de accommodatie. Het grotere skigebied Hochfügen-Hochzillertal is te bereiken met de cabineliften vanuit Kaltenbach, gelegen op 5,5 km afstand. In het gebouw Dornauer bevinden zich meerdere studio's en twee appartementen. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De auto kan bij de appartementen op de parkeerplaats geparkeerd worden. Verder is er een skiberging met skischoenendroger. Broodjesservice kan ter plekke geregeld worden. Ondanks dat dit appartement in Fügen ligt, is het dichtstbijzijnde centrum dat van Uderns. Dit centrum is gelegen op ca. 1 km afstand van de appartementen. In vergelijking met het bruisende dorp Fügen, is Uderns een rustig, gemoedelijke dorp. Je kunt hier ouderwets rodelen, schaatsen op een natuurijsbaan en gezellig een drankje doen in één van de bars. Het centrum van het dorp Fügen vind je op ca. 2,5 km afstand van de appartementen. Er bevinden zich hier genoeg bars voor een leuk avondje après-ski. Enkele aanraders zijn de moderne Bawa Lounge, de Schirmbar en Café Treff. Verder zijn er vele restaurants en leuke winkeltjes te vinden.

Appartement Steigerbauer Top 44 - 2-4 personen

Appartement Steigerbauer Top 44 - 2-4 personen
Chalet.nl

De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).

Chalet-appartement Rosa - 4-5 personen

Chalet-appartement Rosa - 4-5 personen
Chalet.nl

In het populaire Mayrhofen liggen de chalet-appartementen Rosa. Op 600 meter afstand vind je de Penkenbahn welke uitkomt in het hart van 'Ski Zillertal 3000'. Dit grote geschakelde skigebied heeft voor ieder wat wils. Er zijn uitdagende pistes voor zowel beginners als gevorderden. Ook voor langlaufers en wandelaars zijn er verschillende mogelijkheden. Het chalet Rosa ligt in het bruisende centrum van Mayrhofen wat bekend staat om haar gezellige après-ski. Er zijn ook diverse restaurants waar je lekker kunt gaan eten. Verder vind je in het centrum meerdere winkels waaronder een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen. De chalet-appartementen hebben een comfortabele en verzorgde inrichting. Bij ieder appartement is een balkon met uitzicht op de omliggende bergen of het centrum. Verder is er bij het chalet een skiberging met skischoendroger. Ook zijn er meerdere parkeerplaatsen beschikbaar.